Veteránské testace a STK        RETRO GARÁŽ - Největší veteránská akce svého druhu v ČR!
Reklama:    Půjčovna aut     |     Big Green Egg     |     Army shop     |     Povlečení české výroby     |     Sportovní vozy     |     Ráj aut     |     Vaše reklama zde?
Mezinárodní Jarní Aukce Sběratelských Automobilů, Motocyklů a Automobilie Archivy - Autiva Auctions Prague
 
Parkoviště veteránů v Brandýse nad Labem VeteranPark zajistí parking veteránů. Zajistíme parkování veteránů - automobilů i motocyklů. Zajištujeme dále kromě parkování i servis, lakovnu a myčku.
 

 

 

 

( Váš banner zde? )

logo

Ideální půjčovna dodávek

Vyhledávání
Značka:
Model:
Karoserie:
Rok výroby:   
Výkon [kW]:   
Cena od: do:
Text:
Palivo:
Převodovka:
Pohon kol:
Najeto do:
Inzeráty:
Kraj:

(Více) (Méně)        

Hlavní menu
+ vložit veterána +
Ráj veteránů
novinky v nabídce
katalog prodejců
diskusní fórum
náhradní díly
recenze veteránů
rady při koupi
podpořte nás
napište nám
Přihlášení do systému
Login:
Heslo:


( zapomenuté heslo? )

+ registrace +


Partneři
Sportovní vozy - inzerce sportovních aut Ráj aut - inzerce nových i ojetých autužitečné odkazy
vážné nehody
zábavné hry
software pro prodejce
statistika webu


 

Přemýšlíte jak ušetřit za auto? S povinné ručení porovnání od Porovnej24.cz ušetříte až 30%!

Vybíráte pneumatiky? Testy a recenze zimních pneumatik.

Přehledný výběr povinného ručení online.

Stěhuješ? Vyzkoušej půjčovna dodávek Ostrava.

Provádíme čištění DPF od 3990Kč.

Rentner – půjčovny aut Ostrava.

Autopůjčovna Bauer.

Povinné ručení online na vašeho veterána.

Nejlevnější povinné ručení na váš vůz platné ihned.


( Vaše reklama zde? )


Články
Slovenská a maďarská dálniční známka lze koupit pohodlně online
Air Bank - produktové informace
Poznání různých typů autožárovek: Komplexní průvodce
další články
Doporučujeme prodejce

Auto Zrucký, spol. s r.o.

MOTOR HOLDING a. s.


Ideální půjčovna dodávek

Svět není perfektní. Ani půjčovny nemůžou být. Jak by ale taková ideální půjčovna vypadala? Aneb pokud si chcete půjčit dodávku, co by daná půjčovna měla splňovat, abyste nebyli v některé chvíli nepříjemně překvapeni?

 

Cena zapůjčení

 

Cena by samozřejmě měla být co nejnižší. Jenomže občas to levné vyjde draho. Cena by měla právě taková, aby zaměstnanci dostávali spravedlivý plat a aby dodávky dostávaly dostatečnou péči, servis, či vhodné náhradní díly. Pokud je půjčená dodávka nejlevnější, protože půjčovna šetřila na nových pneumatikách, může se Vám to nakonec vymstít.

 

Naprosto zásadní je aby cena byla konečná. Pokud půjčovna na svých stránkách neuvádí, že se jedná o konečnou cenu, můžete očekávat, že při osobní návštěvě půjčovny a sepisování smlouvy se najednou objeví nečekané poplatky a zapůjčení Vás nakonec vyjde mnohem dráž než u konkurence.

 

Dokumenty potřebné k půjčení

 

Při půjčování dodávky jsou pro Vás důležité dva dokumenty. Smlouva, kterou s půjčovnou uzavíráte a pojistka. Oba dva dokumenty by ideálně měly být umístěné na webových stránkách půjčovny, abyste si je mohli prostudovat v klidu domova a mohli jste rozvážit, zda to je pro Vás opravdu vhodná varianta. Do půjčovny byste ideálně tak měli přijít již jen s doplňujícími dotazy, pokud Vám něco nebylo jasné.

 

Smlouva s půjčovnou bude obsahovat základní pravidla, která pro Vás jsou zásadní. Jedním z nejdůležitějších pro Vás bude, kde se daná dodávka může pohybovat a kolik kilometrů s ní můžete najet. V ideálním případě se budete moci pohybovat po celé Evropské Unii a budete moci najet tolik kilometrů, kolik si přejete. Hledejte půjčovny, které nabízí neomezené kilometry jako například Půjčovna dodávek Brno.

 

Pojistka by měla být taková, aby Vás dostatečně kryla v případě nehody. Než s půjčením budete souhlasit řádně si dokument prostudujte. Zaměstnanec půjčovny by Vás měl sám aktivně upozornit na limity, případnou spoluúčast, na důležitá telefonní čísla a měl by Vám vyložit, jaké jsou kroky, které musíte podniknout v případě nehody. Pokud zaměstnanec není v tomto směru proaktivní, přemýšlejte nad jinou půjčovnou. Půjčovna dodávek Praha svůj personál pravidelně školí, aby byl schopen Vám poskytnout veškeré informace.

 

Pokud Vámi vybraná půjčovna neposkytuje dostatečné krytí či limity dané pojišťovny Vám přijdou příliš nízké, promyslete možnost pojistit se zvlášť.

 

Převzetí a vrácení dodávky

 

V ideální půjčovně Vám zaměstnanec ukáže Vámi vybranou dodávku a spolu s Vámi ji nafotí a každý škrábanec zanese do předávacího protokolu. Tento protokol se stane třetím nejdůležitějším dokumentem. Kromě vyfocení je také ideální vozidlo nafilmovat a video si uschovat pro případ nesrovnalostí. Poté by Vám zaměstnanec měl důkladně ukázat dodávku zevnitř a projít její ovládání. Měl by Vás též nechat, abyste si dodávku vyzkoušeli a ověřili si, že je v dobrém technickém stavu.

 

Zaměstnanec by Vás měl upozornit také na to, zda půjčovna vyžaduje, abyste dodávku vrátili s plnou nádrží, abyste nemuseli zbytečně platit při jejím vracení. Půjčovna dodávek Brno a Praha ctí tuto běžnou praxi a tak dodávky půjčují s plnou nádrží a při vracení očekávají od svých zákazníků to samé.

 

Doplňkové služby půjčoven

 

Ideální půjčovna Vám také nabídne mnohé doplňkové služby, které mohou aktivity, pro které jste si dodávku půjčili, výrazně usnadnit. Budete převážet zboží do nové prodejny, která nevíte přesně, kde se nachází? Budete stěhovat těžký nábytek? Převážené věci bude potřeba v dodávce upevnit? Správná půjčovna dodávek bude na toto připravena.

 

Tato půjčovna Vám je ale také věci zapůjčí, aby Vám usnadnila život, nikoli aby z Vás vytáhla více peněz. Například Půjčovna dodávek Brno a Půjčovna dodávek Praha Vám zapůjčí rudlík či popruhy zcela zdarma.

 

Reference

 

Dnes na internetu najdete spoustu referencí, které Vám pomůžou s výběrem právě té půjčovny, která pro Vás bude ideální. Projděte si reference na jejich webových stránkách, ale především na nezávislých srovnávacích webech a výborné jsou i reference na google.maps, kde každý uživatel dokumentuje svou zkušenost. Díky tomu si můžete ověřit nejen hodnocení celé půjčovny, ale i jednotlivých poboček. Snadno tak zjistíte, jaké zkušenosti měli lidé, jak s Půjčovnou dodávek Praha, tak i s Půjčovnou dodávek Brno.Sdílejte na Facebooku: Sdílejte tento článek

 
Fotogalerie:

Ideální půjčovna dodávek 


  Vaše komentáře k tomuto článku: 
Zpět na seznam článků 

© 2011-2024   Ráj veteránů   |   kontakty   |   nápověda   |   nabídka reklamy   |      f  sdílet Ráj veteránů      X sdílet

Hledáte spolehlivou autopůjčovnu? Pronajměte si vůz od autopůjčovny taggart.cz z Prahy, která garantuje nejlepší podmínky.Ideální půjčovna dodávek - Ráj veteránů | Prodej, bazar


Pozor Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s využitím souborů cookie a nezbytných osobních údajů pro analýzu, individuální obsah a reklamy. Využíváme reklamní systém společnosti Internet BillBoard, zde naleznete jaké informace se zpracovávají.
Jak společnost Google nakládá s osobními údaji v reklamních službách v rámci nařízení GDPR se dozvíte zde.
Pozor

Skladové vozy v České republice             Omnetic - digitální nástroj pro automotiveTOPlist