HUKR - království klasických automobilů v Brně.        MUSTANG-SHOP.CZ - český e-shop s náhradními díly na Ford Mustang ročníky 1964 až 1973.
Partneři:    Půjčovna aut     |     Big Green Egg     |     Army shop     |     Povlečení české výroby     |     Sportovní vozy     |     Ráj aut

 
dryvero - online aukční portál automobilů
 
Kontrola vozidla po celé ČR - CarVici
 

 

 

( Váš banner zde? )

logo

Oldsmobile 88 certifikace Mille Miglia!

Vyhledávání
Značka:
Model:
Karoserie:
Rok výroby:   
Výkon [kW]:   
Cena od: do:
Text:
Palivo:
Převodovka:
Pohon kol:
Najeto do:
Inzeráty:
Kraj:

(Více) (Méně)        

Hlavní menu
+ vložit veterána +
Ráj veteránů
novinky v nabídce
katalog prodejců
archivní inzeráty
diskusní fórum
náhradní díly
recenze veteránů
rady při koupi
podpořte nás
napište nám
Přihlášení do systému
Email:
Heslo:


( zapomenuté heslo? )

+ registrace +


Partneři
Sportovní vozy - inzerce sportovních aut Ráj aut - inzerce nových i ojetých aut
f  naše FB skupina
užitečné weby
vážné nehody
zábavné hry
software pro prodejce
statistika webu


 

Potřebujete pojistit auto? Zkuste online srovnávač autopojištění Klik.cz

Vybíráte pneumatiky? Testy a recenze zimních pneumatik.

Přehledný výběr povinného ručení online.

Nejlepší a nejlevnější
srovnání povinného ručení
na Top-Pojisteni.cz

Povinné ručení online na vašeho veterána.

Nejlevnější povinné ručení na váš vůz platné ihned.


Články
Dovoz aut ze zahraničí: proč Češi sází hlavně na Německo?
Pořádek v autě: Tipy a vychytávky pro čistý interiér bez námahy
Automobilová slavnost a výstava LEGENDY 2025
další články
Doporučujeme prodejce

Auto Zrucký, spol. s r.o.

f  sdílet     X sdílet

   
Značka:     Oldsmobile
Model:     88
Typ:     certifikace Mille Miglia!
Karoserie:     Sedan
Palivo:     Benzín
Převodovka:     Automatická
Poháněná kola:     Zadní
Barva:     Zelená
Rok výroby:     1955
Najeto:     80 208 Km
Výkon:     176 kW  (239 koní)
Zdvihový objem:     5314 ccm
Pohotovostní hmotnost:     1680 Kg
Maximální rychlost:     170 Km/h
Datum archivace:     16.10.2023

   
Cena: prodáno

     

   
Nadstandardní výbava:    Tento Oldsmobile Super 88 má za sebou zajímavý příběh. Jeho majitel se jej rozhodl využívat pro zdolávání slavné rally Mille Miglia! Vskutku neobvyklá volba! Na straně druhé, pro zdolání 1600 km během čtyř dnů je komfortní sedan s výkonem 180 koní dobrou volbou. Oldsmobile koupil v roce 2013 a o rok později jej přihlásil k náročné registraci pro získání potřebné certifikace. Ta vzhledem k reprezentativnímu stavu byla udělena v roce 2015. Tomu předcházela pečlivá příprava zejména technického rázu. Motor byl důkladně zkontrolován a revizí prošla také převodovka. Mnoho součástek bylo během prací vyměněno. Mechanici zkontrolovali také podvozek a brzdy. Výsledek špičkově provedené renovace je patrný dodnes. Karoserie nese minimální stopy opotřebení, lak a chromované prvky jsou stále ve vysoké kvalitě. Na stejné úrovni je i celkové dílenské zpracování. Opečovávaný interiér nadchne zachovalou kondicí i čistotou. Koberce jsou nové. Palubní deska i stropnice vypadají dobře. Pravděpodobně jediný Oldsmobile Super 88 s certifikací Mille Miglia!
   
Doplňující popis:    Vozidlo je k vidění u naší partnerské galerie v Holandsku kam s Vámi po dohodě zajedeme, vozidlo předvedeme a vše za Vás případně vyřídíme. Stále máme skladem cca 600 klasických vozů.
   
Veteráni na Auto.cz:      Veterán Auto.cz     Uživatelské recenze



 
Fotogalerie:

Oldsmobile 88 certifikace Mille Miglia! 1955Oldsmobile 88 certifikace Mille Miglia! 1955Oldsmobile 88 certifikace Mille Miglia! 1955Oldsmobile 88 certifikace Mille Miglia! 1955Oldsmobile 88 certifikace Mille Miglia! 1955Oldsmobile 88 certifikace Mille Miglia! 1955Oldsmobile 88 certifikace Mille Miglia! 1955Oldsmobile 88 certifikace Mille Miglia! 1955Oldsmobile 88 certifikace Mille Miglia! 1955Oldsmobile 88 certifikace Mille Miglia! 1955Oldsmobile 88 certifikace Mille Miglia! 1955Oldsmobile 88 certifikace Mille Miglia! 1955Oldsmobile 88 certifikace Mille Miglia! 1955



Další zajímavé inzeráty:

Ferrari Dino 246 GTS [targa]
Ferrari Dino 246 GTS [targa]
Oldsmobile Cutlass Supreme Convertible
Oldsmobile Cutlass Supreme Convertible
Škoda 110 R
Škoda 110 R
Fiat 520
Fiat 520
 
Zetor 25
Zetor 25
Ford Escort MK3
Ford Escort MK3
Mini  (1)
Mini (1)
Cadillac Coupe de Ville
Cadillac Coupe de Ville
 
Renault 4 R4 TL
Renault 4 R4 TL
Mercedes-Benz 200 CODINE
Mercedes-Benz 200 CODINE
MG MGB
MG MGB
Lada 2103 VAZ 21061
Lada 2103 VAZ 21061
 
Cadillac Eldorado Brougham
Cadillac Eldorado Brougham
Renault 5 GT Turbo
Renault 5 GT Turbo
Audi Coupé B2
Audi Coupé B2
Volkswagen Brouk 11 deluxe
Volkswagen Brouk 11 deluxe

Zobrazit nově přidané veterányZobrazit kompletní nabídku

Počet zobrazení detailu: 9273x


Zpět na seznam veteránů






 

© 2011-2025   Ráj veteránů   |   kontakty   |   nápověda   |   nabídka reklamy   |      f  sdílet Ráj veteránů      X sdílet





Hledáte spolehlivou autopůjčovnu? Pronajměte si vůz od autopůjčovny taggart.cz z Prahy, která garantuje nejlepší podmínky.



Oldsmobile 88 certifikace Mille Miglia! 1955 - Ráj veteránů | Prodej, bazar


Pozor Soubory cookie a nezbytné osobní údaje využíváme pro individuální obsah a reklamy.
Jak společnost Google nakládá s osobními údaji v reklamních službách v rámci nařízení GDPR se dozvíte zde.
Pozor

Skladové vozy v České republice             Omnetic - digitální nástroj pro automotive



TOPlist