Fiat 500 - technické údaje ve velkém TP - velká prosba

Diskuze o automobilech, renovace, projekty.
Odpovědět
Bartik123
Příspěvky: 1
Registrován: stř 19. říj 2022 9:12:30

Fiat 500 - technické údaje ve velkém TP - velká prosba

Příspěvek od Bartik123 » stř 19. říj 2022 9:22:50

Přeji dobrý den všem. Jsem tu i v celé komunitě lidí, kteří mají nějakého veterána úplně nový, takže vás tímto opravdu zdravím jako ,,začátečník''. Chtěl bych se Vás zeptat, popřípadě poprosit, zda by byl někdo vlastnící Fiat 500L ochotný poslat zadní stranu velkého TP. Přivezl jsem si jej po velmi těžké a zdlouhavé anabázi v sobotu z Itálie (mimochodem celý proces od koupě po dopravení Fiátka do ČR trval od pondělí do soboty a byl to opravdový zážitek).
Nicméně mám ho tu, prošel i emisemi bez sebemenšího problému, teď mě čeká technická a následné přihlášení. Pro přihlášení vozu mi bylo řečeno, že bych měl mít u takhle starého auta připravené kompletní údaje. které jsou ve velkém TP. Myslíte, že bych Vás mohl poprosit o zaslání fotky/skenu velkého TP na e-mail ahaloun@seznam.cz?

Auto jsem pořídil kvůli dvěma věcem, jednak ho od malička zbožňuju a druhak kvůli mé svatbě, kterou mám již za pár dní, konkrétně teď v neděli a rád bych měl auto už na normálním značkách. Hrozně moc by mi to pomohlo, to se přiznám rovnou.

Předem všem děkuji za zvážení,
S pozdravem Haloun

Odpovědět