Frlicie

Nechte si ocenit vašeho veterána od našich uživatelů.
Odpovědět
MMOJZIRAK
Příspěvky: 1
Registrován: ned 14. úno 2021 9:07:03

Frlicie

Příspěvek od MMOJZIRAK » ned 14. úno 2021 9:10:24

Zdravím.co může stát Felicie v podobném stavu? Foto není moje ale auto se zdá být v podobném stavu. Strejcovi stojí léta na dvoře a už mu překáží 🤣
Přílohy
unnamed (1).jpg
unnamed (1).jpg (31.63 KiB) Zobrazeno 3006 x

znalec
Příspěvky: 1
Registrován: pát 19. úno 2021 21:47:43

Re: Frlicie

Příspěvek od znalec » pát 19. úno 2021 22:16:00

..jelikož jsem kdysi tento automobil vlastnil,vim co říkám a nejen jeho...Toto a další podobné vozítka byly fajn,byla s něma sranda,stálo to pár kaček a tak s tím měl kluk i zážitky.To bylo ale vše co mohla tato vozítka nabidnout...Z technického hlediska tato auta však nemají vubec hodnotu a nedalo se sněma dělat žadné dlouhé přelety,a skvělé svezení...Je to současný bum nějakých pofidérních hipsterů,kteři vubec autům nerozumí.Chtít za splácaninu 1.5mil kč je zvrácenost(a nevěřím že někdo rozumný to koupí)...Navíc 99%kutilů vubec neumí dělat karoserie ani repas jako takový.Za svou dobu jsem nikdy ještě neviděl Feldu a podobný střepy co by jí seděly spáry a měly fazónu...Vždy vyvářka,zmastěné,plech okysličený,40 kg eprosinu 20kg laku.Ano drží to pohromadě,ale nikdy bych nedal za lidovou tvořivost 1.5mil.,která mi ztrouchniví a navíc si s ní ani pořadně nezajezdím.To by to auto muselo být v originálním stavu,, skladované a i to by bylo rouhání..Dnešní slavné komunistické veterány,byly prostě šunky a z ubohého plechu a motory braly olej po 50tis km..Nejezdily,nebrzdily,nezatáčely..Byly fajn,ale nemaj žadnou opravdovou hodnotu,navíc pro dnešní zonky mileniály co smrdí korunou hrajou na mama hotelu tanky a jsou líní jak vež...Naše generace autařů už je tatam a ta si své užila s těmito krámy a nikomu se takový finančni nesmysl nechce dávat za něco co koupil před 35lety za 5tis a vyřádil se..Ty penize raději investuje do něčeho co může prohánět.Veteráni jsou blud..Nikdy nebudou fungovat a jezdit jak z výroby,a dávat za ně takovýdle sumy je prostě hloupost.Pokud by teda nebyl někde schovaný nejetý a s origo cenovkou,,ale takový není...Toť vše

odhadceveteranu
Příspěvky: 19
Registrován: úte 21. zář 2021 14:50:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Frlicie

Příspěvek od odhadceveteranu » stř 22. zář 2021 10:32:29

Felicie se dá hezky renovovat, má rám a plechy karosérie jsou ještě masivní.
Najit si někoho na špinavou práci (lak sundat, rez odstranit), kvalitního mechanika, co nepracuje pouze s hasákem, ale má cit, pak někoho kdo umí hezky pracovat s plechem a karosérie vypadá jako nová ještě před lakem. No a pak lakýrnika a čalounika.
Zachovat maximálně původní díly a zbytek s citem, žádný tuning.
Auto jezdí krásně, žádné pokuty za rychlost ;)

Odpovědět