HUKR - království klasických automobilů v Brně.
Reklama:    Povlečení české výroby     |     Sportovní vozy     |     Ráj aut     |     Vaše reklama zde?

 

 

 

 

( Váš banner zde? )

logo

Srovnejte si nabídky pojištění auta v jednoduché kalkulačce online

Vyhledávání
Značka:
Model:
Karoserie:
Rok výroby:   
Výkon [kW]:   
Cena od: do:
Text:
Palivo:
Převodovka:
Pohon kol:
Najeto do:
Kraj:

(Více) (Méně)        

Hlavní menu
Ráj veteránů
novinky v nabídce
katalog prodejců
diskusní fórum
náhradní díly
recenze veteránů
rady při koupi
napište nám
Přihlášení do systému
Přihlášen:
Alexandr Tauer

Administrace
+ vložit veterána
úprava inzerátů
změna kontaktů


Partneři
Sportovní vozy - inzerce sportovních aut Ráj aut - inzerce nových i ojetých autužitečné odkazy
zábavné hry
software pro prodejce
statistika webu
podpořte nás


 

Přemýšlíte jak ušetřit za auto? S povinné ručení porovnání od Porovnej24.cz ušetříte až 30%!

Srovnejto.cz - nejlevnější povinné ručení

Dřevostavby na klíč.

Ekonomické stavby.

Domy na klíč.

Predaj originálnych a repas turbodúchadiel.


( Vaše reklama zde? )


Články
Doklady, které potřebujete při cestě na zimní dovolenou autem
Údržba auta
Vše o regeneraci filtru pevných částic
další články
Doporučujeme prodejce

AUTA MOTOL

Auto Zrucký, spol. s r.o.

Tomáš Neruda


Pojištění automobilu patří ke strategickým pilířům moderního světa v řečišti dopravních komunikací. Bez tohoto opěrného bodu by se aktuální situace stala zcela neřešitelnou. Právě z těchto důvodů je dobré na pojištění vozidel hledět jako na příjemnou součást ochranných prvků, které poskytují finanční bezpečnost nejen vám, ale i ostatním příslušníkům dopravního kodexu.

 

V dnešní době máme dva hlavní produkty, jejichž funkci si mnoho řidičů stále zaměňují. Na jedné straně máme povinné pojištění, z kterého se vyplácejí náhrady škod způsobené jiným řidičům a na straně druhé máme havarijní pojištění, jež kryje nás samotné.

 

Povinné pojištění (neboli povinné ručení) si ve většině případů sjednáváme na dobu jednoho roku. Samozřejmě, že pojišťovny nabízejí možnost si zakoupit pojištění i na dobu kratší.

 

Pokud zaviníte nehodu nebo se stanete součástí nehody bez vlastního zavinění, figuruje u proplácení škod povinné ručení. Pro rok 2014 máme nepříjemnou informaci, že se povinné ručení automobilů bude celoplošně zdražovat v rozmezí od 7% až do 20%, což není zanedbatelné číslo.

 

Vždy záleží na vaší beznehodovosti, podle toho se k vám vaše pojišťovna se zdražením zachová. Zdražení nepřichází z důvodu, že by snad samotné pojišťovny chtěly vydělávat více peněz.

 

Proč přichází zdražení povinného ručení

 

  • Pojišťovny budou muset od nového roku 2014 vyplácet větší částky za vzniklé škody
  • Pojišťovny se budou muset podílet na vyplácení peněz hasičům za jejich práci
  • Pojišťovny budou odvádět z vybraného pojistného 3% do Fondu zábran škod.

 

I přesto se na povinném ručení dá ušetřit

 

Právě v roce 2014 bude úspora na povinném ručení o mnoho složitější, ale i tak se dá nalézt systém, který vám napomůže omezit výdaje s povinnou platbou. Kalkulačka povinného ručení je moderní nástroj, který se ve virtuálním světě objevil už před několika lety.

 

Ovšem doposud se ho lidé nenaučili využívat v takovém měřítku, jak by si situace zasloužila. Tato efektivní aplikace dokáže během několika málo okamžiků vyhledat ty nejlukrativnější nabídky vedoucí k pohodlnému online nákupu přímo z pohodlí domácího prostředí.

 

Kalkulace povinného ručení je velmi jednoduchá a zvládne ji opravdu každý motorista. Stačí navštívit BezvaPojištění.cz a zadat jen několik málo technických údajů o vašem vozidle. Ihned na to vám vyběhne chronologicky sestavený seznam od nejvýhodnější nabídky po tu nejméně.

 

Ještě před tím, než projevíte zájem o jeden z produktů, vždy si přečtěte, co jaká pojišťovna nabízí jako bonus či nadstandard v cenně a naopak.

 

Online kalkulace povinného ručení vede k přímému nákupu povinného ručení za nejpřijatelnějších podmínek na trhu. Pokud se vám jeden z produktů zalíbí, už nic vás nedělí od následného sjednání povinného ručení.

 

Povinné ručení ještě levněji

 

Povinné ručení můžete mít mimo výše uvedený postup s online kalkulačkou ještě levnější. Stačí, když bude vaše jízda po silnicích beznehodová. Pojišťovny dávají svým klientům slevový bonus ke každému roku, který proběhne bez problému.

 

Tento bonus či sleva na pojistném je přenosná mezi jednotlivými produkty pojištění vozidel a dokonce i osobami. Samotné pojišťovny prohlásily, že zdražování pojištění se bude odvíjet u každého individuální cestou právě s ohledem na beznehodovost klientů.Sdílejte na Facebooku: Sdílejte tuto nehodu

 


  Vaše komentáře k tomuto článku: 


Zpět na seznam článků


 

© 2018   Ráj veteránů   |   kontakty   |   nápověda   |  

Hledáte spolehlivou autopůjčovnu? Pronajměte si vůz od autopůjčovny taggart.cz z Prahy, která garantuje nejlepší podmínky.Srovnejte si nabídky pojištění auta v jednoduché kalkulačce online - Ráj veteránů | Prodej, bazarPoužíváním tohoto webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie pro analýzu, individuální obsah a reklamy.